GROWTHXCELL

KEMİK VE KAS GELİŞİMİ İÇİN MÜKEMMEL KOMBİNASYON

GROWTHXCELL kemik, kas ve kıkırdak hücrelerinin gelişimi için mikro besinleri içeren vitamin ve mineral bileşenleriyle güçlü bir iskelet kas sisteminin gelişimini ve optimum sağlığını destekler.
Kalsiyum (Ca), Fosfor (P), Vitamin D3: İçermiş olduğu dengeli mineral miktarı sayesinde kemik büyümesini kalsifikasyonlu bir biçimde oluşmasını sağlar. Güçlü iskelet sisteminin düzensiz büyümesini ve asıcı bağlara baskı yapmasını engeller.
Şelatlı Bakır: şelatlı bakırın yüksek emilimi sayesinde genç atlarda sıklıkla görülen gelişimsel ortopedik bozuklukların giderilmesini sağlar. Ayrıca Bakır (Cu)’u bağlayarak tendonlar için hayati önem taşıyan yapısal dengenin korunmasını sağlar.
Sodyum (Na) ve Magnezyum (Mg): Sinir sistemlerinin sağlıklı bir şekilde gelişimini destekler.
Glikozamin ve MSM: Kıkırdak ve eklem sıvısının gelişmesine korunmasına yardımcı olur.
Amino asit, vitaminler ve şelatlı iz elementler: Kısrakların gebelik döneminde yavruların gelişimi için maksimum seviyede esansiyel aminoasitler, lizin, threonin kombinasyonu, şelatlı mineral ve vitamin kaynağı sağlayarak kilo ve boy orantılarını destekler.
Omega 3 yağ Asitler: Kemiklerin sağlıklı gelişimi için kalsiyum toplanmasına destekler. Eklem içi iltihabı ve kıkırdağa zarar veren enzim aktivitelerini azaltır.

KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI
Yarış Atlarında; Büyüyen genç taylara günde 1 ölçek (60 gr)
Damızlık Kısraklara günde 1,5 ölçek (90 gr)
Büyüyen genç taylara günde 0,5 ölçek (30 gr)
Damızlık midilli kısraklara günde 0,75 ölçek (45 gr)
1 ölçek: Yaklaşık 60 gr.dır.

AMBALAJ
2 kg. kutu