PROLYTE PLUS

ELEKTROLİT KAYBI İÇİN HIZLI DESTEK

PROLYTE PLUS yoğun terleme ile, su kaybının yanı sıra sodyum, klorür, potasyum, magnezyum ve kalsiyum elektrolitlerinin kaybı ile sonuçlanır. Yarışta, sıcak havalarda, seyahat sırasında oluşan terleme önemli elektrolitlerin kayda değer bir kaybına neden olur. Atlara sadece su verilmesi, kalan kan tuzlarının seyreltilmesiyle sonuçlanacak ve elektrolit ihtiyacını daha da artıracaktır.
Prolyte Plus bağırsağın doğal asit dengesini korumaya yardımcı olmak için doğal tamponlu esansiyel anahtar elektrolitler sağlar. Böylece performansın devam etmesine yardımcı olur. Dekstroz, Zencefil ve doğal bir tatlandırıcı, kan glikoz seviyelerini yenilemeye ve telaşlı besleyiciler için bile lezzetlilik sağlamaya yardımcı olur.
Prolyte Plus, elektrolitleri dengeye getirir, böylece egzersiz sırasında yorgunluğu geciktirmeye yardımcı olur ve daha sonra atın iyileşmesini destekler. At’ın eğitim rejiminin önemli bir parçasıdır; elektrolitler her gün ağır işlerde atlara verilmelidir.

KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI :
Tüm atların beslenmesinde tamamlayıcı mineral yem olarak kullanılır. Atın ağız boşluğunun arkasına doğru 30 ml. şırınganın tamamı boşaltılır.

AMBALAJ
30 ml. şırınga tüp