THINK CALM

STRESLİ HEYECANLI & AGRESİF ATLARI SAKİNLEŞTİRİR

THINK CALM stresli yarış atlarının sakinleşmesini sağlamak için, üçü bir arada etkili magnezyum, kalkerli deniz algi ve doğal sakinleştirici içeren bir formülle sahiptir. Yarış sırasında stresli, heyecanlı ve agresif olan atların veya yolculuk aşamasındaki atların sakinleştirilmesi için özel olarak geliştirilmiş tamamlayıcı bir yemdir.
Yüksek oranda Magnezyum bold (Mg): Atlarda, magnezyum eksikliği sinirliliğe ve kas titremelerine sebep olur. İlkbaharda yeşeren otların yeterli magnezyum içermemesi bu sorunları ortaya çıkarır. Think Calm’ın içeriğindeki yüksek magnezyum oranı ise bu eksikliğin giderilmesini sağlar.
Şelatlı yüksek seviye Kalsiyum (Ca) ve magnezyum (Mg): Şelatlı olmasıyla kalsiyum ve magnezyumun yüksek düzeyde emilim ve optimal düzeyde nöromüsküler aktivite ve beyin fonksiyonu sağlamaktadır.
Benzersiz bitki özleri: Rahatlamaya yardımcı olan Serotonin hormonunun üretimini desteklemek için özel bitki özleri içerir. Tryptophan (Serotonin hormonunun sentezlenmesi için gerekli olan aminoasittir.) artırdığından dolayı atın sakinleşmesine yardımcı olur.
Vitamin D3, fosfor (P) ve kalsiyum (Ca) bileşeni: Yüksek oranda magnezyum oranını dengelemek için kullanılır.

KULLANIM ŞEKLİ VE MİKTARI
Yetişkin Atlarda: Günde 2 ölçek (90 gr)
Taylarda: Günde 1,5 ölçek (67 gr)

AMBALAJ
2,5 kg. kutu