Tarımsan Kimya A.Ş, hayvancılık sektöründe 40 yılı geride bırakmış yarım asra yakın bilgi birikimi ve tecrübeye sahip bir firmadır.
Gelişen yem katkı ihtiyaçlarının doğal yollarla karşılayacak, hayvanların sindirim sistemini düzenleyecek, bağışıklık sistemini güçlendirecek, yemden yararlanma, verim artışı, performans yükselmesi ve koruyucu hekimlik özelliklerine sahip ürünlere odaklanmıştır.

Tarımsan Kimya, 1993 yılından bu yana global başarılara imza atmış firmaların distribütörlüğünü alarak kendini rakipsiz bir düzleme taşımıştır.

Türk hayvancılığına en iyi şekilde hizmet etmek için Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere, İrlanda, Danimarka, Almanya, İtalya, İspanya, Polonya ve Rusya’dan özenle seçtiği; probiyotikleri, prebiyotikleri, enzimleri, bitkisel ekstrakları, aktif ve inaktif mayaları, silaj inokulantlarını, mamaları, vitamin-mineralleri ve toksin bağlayıcılarını ithal ederek yurt çapında dağıtımını yapmaktadır.

Hayvancılık sektörünün yenilikçi ve sürdürülebilir doğal ürünlerle beslenmesini sağlayan ilk firma olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Genel merkezi İstanbul olmak üzere, hayvan beslenmesi konusunda deneyimli Ziraat Mühendisi, Veteriner Hekimleri’nden oluşan teknik ekibi, satış kadrosu ve Türkiye genelindeki bayi satış noktalarıyla yetiştiricilerin hizmetindedir.

Yusuf Kaya
Yusuf KayaYönetim Kurulu Başkanı
+90 532 213 38 38
info@tarimsankimya.com
Nurdan Karaarslan
Nurdan KaraarslanGenel Müdür
+90 533 726 46 46
nurdankaraarslan@tarimsankimya.com

Referanslarımız